ČASTO KLADNÉ OTÁZKY

 

 

 

Dá se u vás podat inzerce?
Ano dá zcela zdarma, kromě přání svým blízkým k narozeninám,k výročí,vzpomínky na zesnulé atd.  Další pomoc rádi poskytneme na emailu vita@radiodeep.org

Mám kapelu, je možné aby jste jí zveřejnily?
Ano, možné to je, stačí zaslat vaše mp3, o vyřízení a případném zařazení na bulvár web budete informováni e-mailem.  Nejmenší potřebná kvalita pro zařazení je 128Kbps

Hledáte lidi do týmu?
Ano sháníme, baví tě fotit zajímavé věci jako je krajina, okolí apod, jsi vítán(a). Budeme rádi i za nějaké zajímavosti z vašeho okolí jako jsou různé akce pro děti,dospělé apod.

Chtěl bych u vás mít reklamu, jak na to a co za to?
Nabízíme reklamu formou  plakátu v rozlišení 240x339px, nebo 240x160px. Dále formou reklamního bannerů v rozlišení 490x300px. V případě adekvátní výměnné reklamy, vám prostor pro tu vaší bude poskytnut zdarma. V ostatních případech je vše na dohodě.Pro více informací, nebo objednávku pište na vita@radiodeep.org.

Je možné u vás publikovat své články(recenze, tiskové zprávy…)?
Tuto možnost má každý návštěvník stránek Rádia Deep. Pro odeslání svého článku stačí navštívit stránku s odesílacím formulářem. Ke článku je možné nahrát videa, mp3, fotografie o velikosti až 30MB (soubor).